24. Septembra 2018.

Preokret Mladosti za pobjedu u Gabeli, minimalna pobjeda Željezničara

Premier liga 15

Mladost je čudesnim preokretom slavila u Ggabeli, iako je GOŠK vodio golom iz penala.

Gostima je trebalo pet minuta u drugom nastavku da postignu tri gola i dođu do vrijedne pobjede.

U posljednjem susretu 9.kola, Željezničar je na Grbavici savladao Radnik zahvaljujući golu Krpića u 25.minuti.

Gabela: GOŠK-Mladost 1:3 (Ramić 25’ iz penala za GOŠK, Mujagić 59’, Mišić  62’, Isaković  64’ za Mladost)

Sarajevo: Željezničar-Radnik 1:0 (Krpić 25’)

Ugljevik: Zvijezda 09-Krupa 0:0

Sarajevo: Sarajevo-Tuzla City 2:0 (Hebibović 63’, Handžić 78’)

4 gola: Tatar (Sarajevo)

3 gola: Bagarić (Široki Brijeg), Rahmanović, Handžić (Sarajevo), Vidović (Sloboda), Mujagić (Mladost)

2 gola: Filipović, Bekrić (Zrinjski), Velkoski (Sarajevo), Kojić, Zajmović, Zec (Željezničar), Dedić (Čelik), Marjanović (Krupa), Jurić (Široki Brijeg), Ramić, Kulović (GOŠK), Bojo, Hadžić (Radnik), Ziljkić (Tuzla City), Glišić (Radnik), Anđušić (Mladost)

1 gol: Arežina, Ćurjurić, Vranješ, Rodin (Željezničar), Rustemović, Aćimović, Barišić, Todorović (Zrinjski), Mekić, Đelmić, Martinović, Đurić (Radnik), Hebibović, Resić (Sarajevo), Marić, Čabraja, Begonja, Barišić, Matić (Široki Brijeg), Huseinbašić, Husić, Asentić, Osmanagić, Krajišnik, Goverdarica, Tojčić (Zvijezda 09), Makitan, Crnov, Milanović, Nikolić (Krupa), Čivić, Baraban, Zukić (Sloboda), Raguž, Anković, Ereiz, Vidmar (GOŠK), Mitrović, Kostić, Poturalić, Nukić (Tuzla City), Jamak, Okić, Livaja, Jurina (Čelik), Mišić (Mladost)