23. Oktobra 2018.

Raspored utakmica na SP u Rusiji

world-cup-2018-logo

Utakmicom Rusije i Saudijske Arabije, u četvrtak počinje 12. Svjetsko fudbalsko prvenstvo.

Raspored utakmica na svjetskom fudbalsko prvenstvu  u Rusiji:

  1. juna:

17 sati

A grupa: Rusija – Saudijska Arabija (Moskva)

  1. juna:

14 sati A gripa: Egipat – Urugvaj (Jekaterinburg)

17 sati B grupa: Maroko – Iran (St. Peterburg)

20 sati B grupa: Portugal – Španija (Soči)

  1. juna:

12 sati.C grupa: Francuska – Australija (Kazan)

18 sati: C grupa: Peru – Danska (Saransk)

15 sati: D grupa: Argentina – Island (Moskva)

21 sat D grupa: Hrvatska – Nigerija (Kaliningrad)

  1. juna:

14 sati E grupa: Kostarika – Srbija (Samara)

20 sati E grupa: Brazil – Švicarska (Rostov na Donu)

17 sati F grupa: Njemačka – Meksiko (Moskva)

18.juna:

14 sati F grupa: Švedska – Južna Koreja (Nižnji Novgorod)

17 sati G grupa: Belgija – Panama (Soči)

20 sati G grupa: Tunis – Engleska (Volgograd)

  1. juna:

20 sati A grupa: Rusija – Egipat (St. Peterburg)

14 sati Hgrupa: Kolumbija – Japan (Saransk)

17 sati H grupa: Poljska – Senegal (Moskva)

  1. juna:

17 sati A grupa: Urugvaj – Saudijska Arabija (Rostov na Donu)

14 sati B grupa: Portugal – Maroko (Moskva)

20 sati B grupa: Iran – Španija (Kazan)

  1. juna:

14 sati C grupa: Danska – Australija (Samara)

17 sati Cgrupa: Francuska – Peru (Jekaterinburg)

20 sati D grupa: Argentina – Hrvatska (Nižnji Novgorod)

  1. juna:

17 sati D grupa: Nigerija – Island (Volgograd)

14 sati E grupa: Brazil – Kostarika (St. Peterburg)

20 sati E grupa: Srbija – Švicarska (Kaliningrad)

  1. juna:

17 sati F grupa: Južna Koreja – Meksiko (Rostov na Donu)

20 grupa F grupa: Njemačka – Švedska (Soči)

14 sati Ggrupa: Belgija – Tunis (Moskva)

  1. juna:

14 sati G grupa: Engleska –  Panama (Nižnji Novgorod)

17 H grupa: Japan – Senegal (Jekaterinburg)

20 sati H grupa: Poljska – Kolumbija (Kazan)

  1. juna:

16 sati A grupa: Urugvaj – Rusija (Samara)

16 sati B grupa: Saudijska Arabija – Egipat (Volgograd)

20 sati B grupa: Španija – Maroko (Kaliningrad)

20 sati B grupa: Iran – Portugal (Saransk)

  1. juna:

16 sati C grupa: Danska – Francuska (Moskva)

16 sati C grupa: Australija – Peru (Soči)

20 sati D grupa: Island – Hrvatska (Rostov na Donu)

20 sati D grupa: Nigerija – Argentina (St. Peterburg)

  1. juna:

16 sati F grupa: Meksiko – Švedska (Jekaterinburg)

16 sati F grupa: Južna Koreja – Njemačka (Kazan)

20 sati E grupa: Srbija – Brazil (Moskva)

20 sati E grupa: Švicarska – Kostarika (Nižnji Novgorod)

  1. juna:

16 sati H-grupa: Senegal – Kolumbija (Samara)

16 sati H grupa: Japan  – Poljska (Volgograd)

20 sati G grupa: Engleska – Belgija (Kaliningrad)

20 sati G grupa: Panama – Tunis (Saransk)

  1. juna:

osmina finala:

16 sati 1. C-grupa – 2. D-grupa (Kazan)

20 sati 1 A-grupa – 2. B-grupa (Soči)

  1. jula:

osmina finala:

16 sati 1. B-grupa – 2. A-grupa (Moskva)

20 sati 1. D-grupa –  2. C-grupa (Nižnji Novgorod)

  1. jula:

osmina finala:

16 sati 1. E-grupa – 2. F-grupa (Samara)

20 sati 1. G-grupa – 2. H-grupa (Rostov na Donu)

  1. jula:

osmina finala:

16 sati 1. F-grupa – 2. E-grupa (St. Peterburg)

20 sati 1. H-grupa – 2. G-grupa (Moskva)

  1. jula:

četvrtfinale:

16 sati pobjednik A1/B2 – pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)

20 sati pobjednik E1/F2 – pobjednik  G1/H2 (Kazan)

  1. jula:

četvrtfinale:

16 sati pobjednik  F1/E2 – pobjednik H1/G2 (Samara)

20 sati pobjednik  B1/A2 – pobjednik D1/C2, Soči

  1. jula:

polufinale:

20 sati pobjednik četvrtfinala 1 – pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

  1. jula:

polufinale:

20 sati pobjednik četvrtfinala 3 – pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

  1. jula:

16 sati utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

  1. jula:

17 sati finale (Moskva)

(Fena)

Podijeli...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
happy wheels game

Oznake

Povezano