
Pripadnici Gorske službe spašavanja – Stanice Sarajevo tragaju za dvije osobe na širem lokalitetu Lukomira.
Kako je saopšteno iz Gorske službe spašavanja, dvije osobe su izgubljene.
Poziv je došao od porodice, a potvrđen je od Operativnog centra Kantonalne uprave civilne zaštite Sarajevo.
Jedan tim je na terenu, a dva tima spasilaca otišla su na ispomoć iz Sarajeva. U akciji trenutno učestvuje jedno terensko vozilo i dvoje motornih sanki.
Više informacija biće poznato naknadno.
(Fena)
- Oznake:
- GSS
