
Košarkaški savez BiH donio je Odluka o završetku košarkaškog Prvenstva Bosne i Hercegovine za žene i muškarce u takmičarskoj sezoni 2019/2020., a na sonovu
konačnog plasmana/poretka košarkaških klubova u prvenstvu Bosne i Hercegovine za žene i muškarce u takmičarskoj sezoni 2019/2020, za prvaka u muškoj konkrenciji proglašena je Igokea, a u ženskoj RMU banovići.
Odluku je donio Upravni odbor Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine na današnjoj hitnoj telefonskoj sjednici, uvažavajući sve okolnosti vezane za složenu epidemiološku situaciju, radi sprečavanja širenja i suzbijanja zaraznih bolesti, odnosno korona virusa (COVID – 19), saopšteno je iz Košarkaškog saveza BiH.
Emir Krpo
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- KS BiH
