
Poštovanim porodicama šehida i poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, dobitnicima najvećih ratnih priznanja, demobilisanim borcima, kao i svima građanima koji su dali doprinos u odbrani jedine nam domovine BiH, Kantonalni odbor SDA HNK čestita 15. april – Dan Armije RBiH.
„Nikada, pa ni u ovakvim specifičnim okolnostima u kojima se trenutno nalazimo, ne smijemo zaboravit ovaj dan, jedan od najznačajnijih datuma u novijoj istoriji Bosne i Hercegovine. Sjećanje na herojsku i dostojanstvenu borbu Armije RBiH, i na njene najbolje sinove, obaveza je svih koji BiH doživljavaju kao svoju domovinu“, stoji u čestitci KO SDA HNK-a.
(NovaSloboda.ba)
