
U akciju prikupljanja neophodne medicinske pomoći za Kantonalnu bolnicu “Dr Safet Mujić” uključili su se i Mostarci rasuti širom svijeta.
Kako nas je obavijestio Denijal-Deni Behram iz Roterdama, u akciji je učestvovalo 116 Mostaraca, koji su prikupili 5.500 eura.
“Prikupljeni novac uplaćen je na račun bolnice. Stranačku, nacionalnu i svaku drugu pripadnost ostavili smo kući, jednostavno smo željeli pomoći onima kojima je i najpotrebnija, našim herojima u bijelom. Dokazali smo da jedan dio Mostara nije ‘repa bez korijena’. Ponosan sam na svih 116 imena naše raje”, napisao nam je u poruci Denijal-Deni Behram.
(NovaSloboda.ba)
