
S prvim slučajem zaraze koronavirusom u Mostaru, grupa mladih entuzijasta iz Donje Mahale je, u saradnji sa Crvenim krstom Grada Mostara, oformila mobilni tim i stavila se na raspolaganje komšijama u potrebi.
U proteklom period, obavili su 91 intervenciju na poziv mještana Donje Mahale. Takođe su podijelili 150 paketa sa prehrambenim i higijenskim potrepštinama.
Mobilni tim činili su Armin Jelin, Adi Redžić, Feđa Klarić, Dženan Leto, Adi Katica i Adi Svinjar.
“Zahvaljujemo se Crvenom krstu Grada Mostara, Merhamet RO Mostar, UG Zajedno za naš grad i HO Izvor pomoći. Nadamo se da smo našim komšijama i sugrađanima bili od pomoći u protekla dva mjeseca tokom trajanja stanja nesreće. I dalje ćemo im biti na raspolaganju”, kaže Armin Jelin, vođa mobilnog tima Donja Mahala.
Emir Krpo
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- Donja mahala
- pomoć


