
Pacijentica, kod koje je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa, preminula je u protekla 24 sata u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.
Riječ je šezdesetčetvorogodišnjoj ženi iz Banje Luke, koja je imala više hroničnih udruženih oboljenja, saopšteno je danas iz te zdravstvene ustanove.
U RS je ukupno umrlo 89 osoba, koje su imali pozitivan test na koronuvirus.
(Fena)
- Oznake:
- Banja Luka
- koronavirus
- smrt
