
Mostarac Emir Gosto-Šora, s pjesmom “Zdravo, zdravo, imenjače mali“, prošao u polufinalnu emisiju “Nikad nije kasno!”, koja će biti emitovana 7 juna na Nova BH televiziji.
Tom pjesmom, Šora je oduševio žiri u sastavu Saša Milošević, poznatiji kao Mare, Ivana Selakov i Aleksandar Aco Pejović.
Vrijedi istaći da je pjesma “Kaži sinu da i ja postojim”, u izvođenju Emira Goste-Šore, na YouTube imala 242.256 pregleda, a pjesma “Ko to noćas pjeva našu pjesmu” 63.677 pregleda
Emir Krpo
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- polufinale
