
U Šarića haremu u Mostaru danas je u prisustvu rodbine, komšija i prijatelja obavljena dženaza Rusmiru Čišiću, koji je prekjuče, poslije duge i teške bolesti, umro u 75. godini.
Rusmir Čišić bio je predsjednik Izvršnog odbora Grada Mostara, načelnik Odjela za infrastrukturu Gradske uprave Mostar i ministar prostornog uređenja u Vladi HNK-a.
Uspješno je vodio projekat obnove Starog mosta, a za svoj predan rad dobio je najviša priznanja od Svjetske banke i UNESCO-a.
Uz sve to, Rusmir Čišić bio je i jedan od osnivača Rotary Cluba Mostar.
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- dženaza



