
Građanima Mostara i BiH islamske vjeroispovijesti, čestitke povodom Ramazanskog bajrama uputio je predsjednik Gradskog vijeća Grada Mostara Salem Marić.
“Vjernicima muslimanima koji su sveti mjesec Ramazana ispunili molitvom i postom, kao i građanima Mostara i BiH. ispred Gradskog vijeća Grada Mostara upućujem čestitke sa željama da Bajram dočekaju u miru, zdravlju i sreći”, stoji u čestitci predsjednika Gradskog vijeća Grada Mostara SalemaMarića.
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- bajram
- čestitka
- salem Marić
