Napušteni automobili u Mostaru potencijalna legla zaraze

13.05.2021 u 05:30

Grad Mostar ima nedostatak mjesta za parkiranje, a dio problema je i velik broj napuštenih automobila. 

Poznato je da postoji nekoliko inicijativa o gradnji podzemnih garaža, a najjednostavniji i najbrži način za povećanje broja parkirnih mjesta je uklanjanje olupina sa gradskih površina.


Grad je već prepoznao ovaj problem i na pojedinim automobilima se već nalaze Rješenja o uklanjanju.

Treba se nadati da će Mostar uskoro biti očišćen od ovih olupina, koje su i potencijalna legla zaraze.

(NovaSloboda.ba)

Oglas