
Grad Mostar ima nedostatak mjesta za parkiranje, a dio problema je i velik broj napuštenih automobila.
Poznato je da postoji nekoliko inicijativa o gradnji podzemnih garaža, a najjednostavniji i najbrži način za povećanje broja parkirnih mjesta je uklanjanje olupina sa gradskih površina.
Grad je već prepoznao ovaj problem i na pojedinim automobilima se već nalaze Rješenja o uklanjanju.
Treba se nadati da će Mostar uskoro biti očišćen od ovih olupina, koje su i potencijalna legla zaraze.
(NovaSloboda.ba)
