
Sanjin Memić, nakon 14 sati vožnje, uspješno je završio biciklistički maraton „Tiha vožnja za Srebrenicu“.
Sanjin je iz Mostara krenuo juče u 6,30 sati sa Trga Musala, a u Memorijani centar Potočari stigao je sinoć u 21 sat, gdje je položio cvijeće i proučio Fatihu za žrtve genocida.
U Olovu, Sanjinu se u vožnji pridružio i Muhamed Muha Moranjkić iz Sebrenika.
Dionica Mostar-Srebrenica bila je oko 300 kilometara sa 4100 metara uspona.
Podršku u vožnji dali su i članovi i članice BK Mostar, vozeći na dionici Mostar-Jablania, te ga zaštitili od vjetra.
Emir Krpo
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- sanjin Memić
- Srebrenica











