
Povodom plasmana FK Velež u Konfederacijsku ligu Evrope; upravi Veleža, stručnom štabu, igračima i prijateljima kluba čestitke je uputio predsjednik Gradskog vijeća Grada Mostara Salem Marić.
“Siguran sam da će Velež dostojno predstaviti Grad Mostar tokom budućeg nastupa u Evropi”, stoji u čestitci predsjednika Gradskog Vijeća Grada Mostara Salema Marića.
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- čestitka
- salem Marić
- Velež
