
U Klinici za infektivne bolesti Sveučilišne kliničke bolnice Mostar na bolničkom liječenju trenutno su 2 bolesnika.
U Zavodu za mikrobiologiju i molekularnu dijagnostiku SKB Mostar testirano je 170 uzoraka. U Hercegovačko-neretvanskom kantonu pozitivan je 1 iz Neuma.
Kantonalni i opštinski sanitarni inspektori juče nisu izdali nijedno rješenje o samoizolaciji i izolaciji, a na snazi je 31 rješenje, saopšteno je iz Kriznog štaba Ministarstva zdravstva, rada i socijalne zaštite HNK-a.
(NovaSloboda.ba)
