
Velež večeras na Grbavci igra prvu utakmicu prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu protiv Colerainea, što je prvi izlazak Rođenih u fudbalsku Evropu poslije 33 godine.
Navijači od ranih sati hrle prema Sarajevu, a u 14,50 sati sa željezničke stanice otišao je prvi voz sa 450 navijača.
Drugi voz kreće u 15,30 sati i u njemu će biti 230 navijača.
(NovaSloboda.ba)
