
Događaji od prije 26 godina u Bosni i Hercegovini obilježili su na negativan način povijest naše države. Danas je dan kada se u mislima i molitvama spominjemo tolikog broja nevino stradalih i ubijenih, žrtvi Srebrenice, saopštio je gradonačelnik Mostara Mario Kordić.
“Takođe, trebamo svaki put iznova promišljati o tome kako možemo biti bolji ljudi i ne dopustiti da mržnja i haos ovladaju našim mislima. Vidimo koliko se velike posljedice mogu osjećati ukoliko ljudi dopuste da im mržnja zaslijepi pogled na život. Uz iskreno suosjećanje sa svim žrtvama Srebrenice i njihovim porodicama, želim da se nikada nikome ništa slično ne dogodi”, poručio je Kordić putem društvenih mreža.
(Fena)
- Oznake:
- Srebrenica
