
Skokom sa Starog mosta točno u 11 sati i 7 minuta u Mostaru je obilježena godišnjica genocida u Srebrenici.
Danas je rijekom Neretvom zaplovio i splav u obliku cvijeta Srebrenice, koji su izradili mladi naselja Donja Mahala.
Dan ranije, u organizaciji Udruženja građana “Sinovi Mahale”, na platou ispod Starog mosta upriličena je projekcija igranog filma “Quo Vadis, Aida?”.
(Fena)
- Oznake:
- skok
- Stari most
