
Na platou iza Gradske vijećnice, večeras u 19 sati biće upriličen doček plivačice Lane Pudar, koja je na juče završenom Evropskom juniorskom prvenstvu osvojila zlatnu i dvije srebrne medalje
Najbolju mostarsku plivačicu svih vremena, uz njenu porodicu, članove KVS “Orka” i prijatelje, dočekaće gradonačelnik Mario Kordić, predsjednik Gradskog vijeća Mostara Salem Marić i predsjednik Sportskog saveza Grada Mostara Senad Kevelj.
Iz Sportskog saveza upućen je poziv građanima da dođu u što većem broju i dočekaju mladu šampionku Lanu Pudar.
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- doček
- dolazak
- Lana Pudar
