
Skupština Crne Gore izglasala je u petak, većinom glasova, nepovjerenje Vladi Crne Gore.
Poslanici crnogorske Skupštine raspravljali su o prijedlogu opozicije i koalicije “Crno na bijelo” da se izglasa nepovjerenje Vladi.
Poslanici Demokratskog fronta i Pokreta za promjene, Socijalističke narodne partije i Demosa napustili su dvoranu prije glasanja o nepovjerenju vladi.
Glasala su 54 poslanika, za nepovjerenja 43 poslanika, protiv nepovjerenja 11, pa je time Skupština izglasala nepovjerenje Vladi Crne Gore.
Uoči početka sjednice, Skupštinsku dvoranu je napustio predsjednik Vlade Zdravko Krivokapić i većina ministara.
(Fena)
- Oznake:
- cnra gora
- nepovjerenje
- vlada
