Kantonalna liga HNK-a: Na četiri utakmice postignuto 15 golova

Cim je na svom terenu poražen od Neretve Čeljevo 2:1. Džidić je u 28. minuti doveo domaći tim u vođstvo, da bi , golovima Tomičića u  55’ i Krndelja u  80. Minuti, odnijeli tri boda iako su od 27 minute igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona koga je dobio Žobrak.

Mostar i nakon 14 kola još nema pobjede. Ovaj put, poraženi su na domaćem terenu od Međugorja 3:1. Za Mostar gol je postigao Bokšić u 75′, a za Međugorje Jurić 21′, Barišić 34’ i 58. minuti.

Lokomotiva i Branitelj odigrali su neriješeno 2:2. Za Lokomotivu golove su dali Čehić 67’ i  Đonko 90′, a za Branitelj Medić 49′ i Aničić u 60. minuti.

Pretposljednja Iskra je na stadionu Zagrad pretrpila osmi poraz. Boškailo je u  27. minuti donio prednost Iskri, ali je Blagaj golovima Šarića u 68′, Obradovića 80′ i Osmičevića u 89′ došao do pobjede.