Gradonačelnik Mostara Mario Kordić sugrađanima čestitao Novu godinu

31.12.2022 u 06:46

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić svim sugrađanima uputio je novogodišnju čestitku.

“Svim sugrađankama i sugrađanima u svoje osobno i uime Gradske uprave Mostara upućujem najiskrenije čestitke i dobre želje za Novu godinu”, navodi se u čestitci.

Oglas