
Gradonačelnik Mostara Mario Kordić svim sugrađanima uputio je novogodišnju čestitku.
“Svim sugrađankama i sugrađanima u svoje osobno i uime Gradske uprave Mostara upućujem najiskrenije čestitke i dobre želje za Novu godinu”, navodi se u čestitci.
- Oznake:
- čestitka
- Nova godina
