
Predsjednik opštine Budva Nikola Jovanović pretučen je u petak Budvi, a prema navodima Uprave policije, napala su ga trojica muškaraca.
Jovanović je u napadu zadobio teže tjelesne povrede, te je hospitalizovan u kotorskoj bolnici, prenose crnogorske Vijesti.
Incident se, prema dosadašnjim informacijama, dogodio jutros kod gradskog bazena, dok je Jovanović sjedio s prijateljima. Uprava policije saopštila je da je predsjednik opštine lićno prijavio napad Odjeljenju bezbjednosti Budva, navodeći kako su ga fizički napale njemu poznate osobe u jednom ugostiteljskom objektu na Slovenskoj plaži.
”S događajem je upoznat dežurni tužilac Osnovnog državnog tužilaštva u Kotoru, po čijem nalogu policijski službenici preduzimaju hitne mjere i radnje radi utvrđivanja svih činjenica i okolnosti, te lociranja i procesuiranja izvršilaca”, saopšteno je iz Uprave policije.
Javnost će, dodaju, biti blagovremeno informisana o daljem toku istrage.
(Fena)
(Fena)
