
Na Memorijalnoj sceni 2532, danas u 11,30 i u 18 sati, mladi ljudi iz Tuzle, Doboja i Mostara izvode predstavu “(NE) DAM TI SE”, koju je režirala Amila Beširović.
Ulaz je slobodan.
Predstava je dio projekta “Omladinska scena za ravnopravnost polova i društvenu koheziju” koji provodi Pozorište mladih Tuzle u Partnerstvu sa Kulturnim skloništem iz Doboja i Centrom za dramski odgoj iz Mostara u okviru projekta Dijalog za budućnost, koga provode UNDP Bosna i Hercegovina, UNICEF Bosna i Hercegovina i UNESCO Office in Venice u saradnji sa Rezidentnom koordinatoricom United Nations in BiH, te u partnerstvu s aPredsjedništvom Bosne i Hercegovine.
Projekat finansira UN Peacebuilding and Peace support.
(NovaSloboda.ba)
- Oznake:
- dvije predstave
- MTM
- petak
