MUP uhapsio Veselina Milića, načelnika beogradske policije

15.05.2026 u 17:03

Služba za suzbijanje kriminaliteta i Službe za borbu protiv organizovanog kriminala  Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsile su načelnika Policijske uprave za Grad Beograd Veselina Milića i odredila mu zadržavanje do 48 sati, prenijela je danas Radio-televizija Srbije.

Milić je ranije danas saslušan u vezi sa slučajem nestanka muškarca na Senjaku.

Kako saznaje RTS, uhapšeni pripadnici policije umiješani u slučaj nestanka muškarca članovi su obezbjeđenja Veselina Milića.

Tri policajca, vlasnik i konobar lokala na Senjaku, u kome je posljednji put viđen A. N., koji je nestao 12. maja, uhapšeni su juče.

(Beta)

Oglas