
Služba za suzbijanje kriminaliteta i Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsile su načelnika Policijske uprave za Grad Beograd Veselina Milića i odredila mu zadržavanje do 48 sati, prenijela je danas Radio-televizija Srbije.
Milić je ranije danas saslušan u vezi sa slučajem nestanka muškarca na Senjaku.
Kako saznaje RTS, uhapšeni pripadnici policije umiješani u slučaj nestanka muškarca članovi su obezbjeđenja Veselina Milića.
Tri policajca, vlasnik i konobar lokala na Senjaku, u kome je posljednji put viđen A. N., koji je nestao 12. maja, uhapšeni su juče.
(Beta)
