
Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković danas je u Sarajevu uručio diplomatske pasoše reprezentativcima Bosne i Hercegovine pred njihov odlazak na Svjetsko prvenstvo, saopšteno je iz Ministarstva vanjskih poslova BiH.
Tom prilikom, ministar Konaković istakao je da uručenje pasoša predstavlja izraz zahvalnosti za doprinos koji bh. reprezentativci daju promociji Bosne i Hercegovine, sportskog duha i zajedništva na međunarodnoj sceni.
Konaković je poželio našim reprezentativcima mnogo uspjeha i sreće na predstojećem Svjetskom prvenstvu
D. S.
(NovaSloboda.ba)
