Uz prijetnju pištoljem opljačkao ugostiteljski objekt u Konjicu, potom uhapšen

01.06.2026 u 09:59

Policijski službenici Policijske uprave Konjic uhapsili su osobu osumnjičenu za razbojništvo počinjeno u ugostiteljskom objektu u Konjicu, saopšteno je iz MUP-a HNK-a.

Policija je u nedelju oko 23 sata zaprimila dojavu da je u ugostiteljskom objektu „Noir Lounge“ u ulici Maršala Tita izvršeno razbojništvo. Izlaskom na mjesto događaja, utvrđeno je da je D. A. (2006.) uz prijetnju pištoljem od radnika objekta otuđio za sad neutvrđenu količinu novca.

Operativnim radom na terenu, policijski službenici ubrzo su pronašli osumnjičenog iod njega oduzeli plinski pištolj s okvirom bez municije i određenu količinu novca. Osumnjičeni je uhapšen, a o događaju je upoznat nadležni tužilac.

(NovaSloboda.ba)

Oglas